İstanbul Evden Eve Nakliyat firmamız gelişen yapısı ile, müşteri memnuniyeti prensibine dayanarak kurumsal bir imaj oluşturmayı hedeflemiştir.

Huzur nakliyat 1982 yılında istanbul merkezli kurulmuş olan evden eve nakliyat firmasıdır. Yılların vermiş olduğu deneyimin yanı sıra gerçekleştirmiş olduğumuz işlerin verdiği güven ve tecrübeyle evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetlerinizde siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

1982 yılından bu yana, yılların tecrübesi ve 50 yıllık başarı hikayesi ile nakliyat sektörünün lider kuruluşu olmayı başaran Huzur Nakliyat, hizmet çeşitliliği, geniş araç filosu, kalite anlayışı ve sunulan nakliye hizmeti sonrası hizmetleri ile Türkiye'nin saygın markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor.

Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Huzur Kartal Nakliyat, evden eve nakliyat konusunda yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm taşıma ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor.

Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Kartal Nakliyat, aynı zamanda evden eve taşımacılık sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.

Yıllar öncesinde nakliyat sektörü oldukça karmaşık ve çok zahmet isteyen bir süreçten oluşmaktaydı. Yeterli kapasitede araç bulunamaması ve birkaç kez eşyaların tekrar taşımaya maruz bırakılması, insan gücü açısından oldukça zahmetli bir süreçti.

Kalite Politikası ;

Rekabet ortamında, müşteri isteklerinin karşılanmasında hizmetin sadece ekonomik olması değil, aynı zamanda kaliteli, güvenilir olması ve zamanında karşılanması da önemli bir rol oynamaktadır. Bu amaçla firmamız; "VERİMLİLİK VE MÜŞTERİ TATMİNİ" sloganı ile, kendisini sürekli geliştirerek, müşteri isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel kalite politikası olarak belirlemiştir.

İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Politikası;

Tüm personelimiz sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmaya layıktır" felsefesinden hareketle, İSG Politikası aşağıdaki esaslardan oluşmaktadır.

 

 • Çalışanlarımıza daha sağlıklı ve güvenli bir iş ortamı sağlayabilmek için işletmenin tamamında risk analiz çalışmaları yaparak riskleri en alt düzeye indirgemeyi,
 • İSG uygulamaları ile ilgili sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmaları yapmayı,
 • Tüm çalışanların bireysel sorumluluklarının farkında olmalarını sağlamak amacıyla eğitimler vermeyi,
 • İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatlarına ve ilgili yasalara göre hareket etmeyi,
 • İşletme sınırlarımız içerisinde, tedarikçi ve taşeronlarımızı da yukarıdaki esaslar çerçevesinde yönlendirmeyi beyan ve taahhüt ediyoruz.

MİSYONUMUZ

Taşıma ve depolama sektöründe ulusal ve uluslararası platformda marka olabilmek; sahip olunan teknik bilgiyi kurumsal değerler ve yaratıcılıkla eşleştirip gerçekleştirilen her hizmette üstün başarı sağlamak; çalışanlarımızı sürekli eğiterek, faaliyet alanımızın ve çağın gerektirdiği yenilikleri uygulamada öncü olabilmek; çağdaş yönetim uygulamaları ile toplam kalite felsefesini tüm yönetim ve uygulama kademelerinde aktif bir şekilde benimsetebilmek ve sektörel gelişime katkıda bulunmak Huzur Nakliyat’ın misyonunu oluşturmaktadır.

 • Deneyimli Kadromuz
 • Sınırsız Taşıma
 • Güveninirlik
 • Pratik Ve Yaratıcı Çözümler
 • Kaliteli Hizmet
 • Zamanında Taşınma Prensibi

Misyonumuz, araştırma - geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, taşımacılık hizmetleri sunmak ve müşteri memnuniyeti kazanmaktır.

Vizyonumuz, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemek ve pazardaki lider firma yapımızı korumak.

Şehir içi ve Şehirler arası sigortalı taşıma hizmetimiz hakkında bilgiler almak için teklif alın ?